Bydlení pro lidi s vizí

CITY LOFT

Projekt CITY LOFT není jen obyčejná novostavba, ale projekt, který Vám otevírá zcela nový a pozitivní přístup k bydlení.

Lofty jsou bydlení III. tisíciletí, je to bydlení v netradičním vzdušném prostoru. Jedná se o byty s ekologickým a inteligentním zaměřením a s parkováním v dynamické části v blízkosti centra Prahy.

Vítáme Vás na našem webu, zde Vám představíme projekt komfortního bydlení v centrální oblasti Prahy. Jedná se o nájemní bydlení v atypicky řešeném slunném loftu nebo v prostorném mezonetu s terasou.

Architektonicky velmi zdařilý projekt. Jedná se o loftové singl byty a mezonety. Pro naše budoucí nájemce bude připravené parkování v podzemních garážích a loftové byty 1+kk a 2+kk a dále mezonety s terasami. Každý byt má své charisma. Pozorně prozkoumejte dispozice, jsou fantastické a pokud Vás zaujmou, budeme se na Vás těšit. Bydlení je vhodné pro lidi, kteří chtějí být v centru dění a mají kousek "všude" 5 minut až k metru. Zároveň je láká žít na Palmovce.

Prostor, originalita, design

Hledáte originální a odlišné byty v blízkosti centra Prahy? Projekt CITY LOFT Vám nabízí mnohem více! Vyberte si atypický, slunný loft nebo prostorný mezonet s terasou. Všechny byty mají designové vybavení interiéru v rámci standardu.

Centrum, metro, nákupy

Blízko na tramvaj i metro, 7 minut do centra Prahy. Zde je komplexní občanská vybavenost a snadná dopravní dostupnost. V bezprostřední blízkosti projektu se nachází pestrá nabídka obchodů či služeb, nákupní centrum, školy i úřady.